English version Mapa serwisu Kontakt
Polski|English
 

Publikacje

Publikacje dotyczące działalności naszej firmy

Nagrody Ministra Infrastruktury

24 listopada 2004 roku na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia dorocznych Nagród Ministra Infrastruktury, Przyznawanych od 48 lat za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie architektury, budownictwa, planowania przestrzennego, urbanistyki, geodezji i kartografii. Nagrody sfinansowane z budżetu Ministerstwa Infrastruktury oraz Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast wręczał wice premier, minister infrastruktury Marek Pol. (...)

W DZIEDZINIE ARCHITEKTURY I BUDOWNICTWA:


Nagrody I stopnia otrzymał:

  • zrealizowany projekt mostu Siekierkowskiego w Warszawie autorstwa zespołu: Stefan Filipiuk, Ewa Kordek, Henryk 0lczyk, Tadeusz Stefanowski, Jan Biliszczuk (Transprojekt Gdański Sp. z o.o.), a zarazem projekt technologii montażu mostu autorstwa zespołu: Jerzy Bogaczyk, Bohdan Brym, Jerzy Bąk, Jerzy Werle, Janusz Wiśniewski, Marek Łagoda, Zdzisław Szeląg (Mostostal Warszawa S.A.;Warbud S.A.).
  • zrealizowany projekt siedziby "Agory" S.A. w Warszawie autorstwa zespołu: Jerzy Szczepanik-Dzikowski, Maciej Miłobędzki, Olgierd Jagiełło, Marcin Sadowski, Andrzej Sidorowicz, Marek Moskal, Piotr Pachowski, Dorota Rudawa, Jerzy Porębski Michał Stefanowski, Grzegorz Niwiński (JEMS Architekci Sp. z 0.0.).
  • zrealizowany projekt Kompleksu Urbanistycznego Wymiaru Sprawiedliwości z siedzibą Sądu Najwyższego przy placu Krasińskich w Warszawie autorstwa zespołu: Marek Budzyński, Zbigniew Badowski, Adam Kowalewski, Piotr Kowalczyk, Tomasz Korneluk, Mikołaj Rek, Piotr Hardecki, Tomasz Napieraiski Urszula Lewa, Andrzej Krawczyk, Sławomir Sawicki Jarosław Derlacki Adam Gołąb (Zbigniew Badowski, Marek Budzyński, Adam Kowalewski Architekci Sp. z 0.0.).

Nagrodę II stopnia przyznano:

  • zrealizowanemu projektowi adaptacji starej papierni w Konstancinie-Jeziornej na Centrum Usługowo-Handlowo-Kulturalne autorstwa zespołu: Włodzimierz Mucha, Andrzej Bulanda, Łukasz Stanaszek, Rafał Zelent, Andrzej Gomułka (BULANDA MUCHA Architekci Sp. z 0.0.).
  • zrealizowanemu projektowi krytej pływalni w Ożarowie Mazowieckim autorstwa zespołu: Jacek Kwieciński, Tomasz Kosma Kwieciński, Michał Adamczyk, Mikołaj Kwieciński, Jerzy Bujak (ATJ ARCHITEKCI Sp. z 0.0. Jacek Kwieciński, Tomasz Kosma Kwieciński).
  • zrealizowanemu projektowi budynków Wydziału Biologii Molekularnej i Biotechnologii oraz zespołu dydaktyczno-bibliotecznego i wejścia głównego Kampusu 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie autorstwa zespołu: Marian Fikus, Piotr Bartosik, Szymon Czyżak, Beata Gaworzewska, Ilona Górka, Elżbieta Kosińska-Fikus, Katarzyna Podlewska, Zbigniew Szmyt (Biuro Architektoniczne "Studio Fikus" mgr inż. arch. Elżbieta Kosińska-Fikus).
  • zrealizowanemu projektowi zespołu budynków mieszkalno-usługowych wschodniej strony alei Komisji Edukacji Narodowej na Ursynowie Północnym w Warszawie autorstwa zespołu: Piotr Wicha, Janusz Szymaftski, Krzysztof Guraj, Marek Góralski, Andrzej Jagodziński, Jerzy Rotowski, Jarosław Derlacki, Stanisław Piotrowski, Irena Bajerska, Krystyna Halińska, Marta Tymowska-Wicha (Piotr Wicha Architekt Sp. z 0.0.).


Nagrody III stopnia przyznano:

  • zrealizowanemu projektowi "Galerii Łódzkiej" przy alei Piłsudskiego w Łodzi autorstwa zespołu: Andrzej Owczarek, Renate Müller, Marek Ludian, Gunter Stegeman, Joanna Pieczara, Peter Thode, Katarzyna Unold, Elżbieta Lerch-Zajączkowska, Ulf Jelinek (NOW Biuro Architektoniczne Sp. z 0.0.; ECE Europa Bau-und Projektmanagement);
  • zrealizowanemu projektowi budynku biurowego Solidex w Krakowie autorstwa zespołu: Romuald Loegler, Agnieszka Klimczak, Łukasz Ruda, Grzegorz Smogulecki ("Atelier Loegler" Sp. z 0.0.);
  • zrealizowanemu projektowi wielofunkcyjnego "Centrum Sfera" w Bielsku Białej autorstwa zespołu: Ireneusz Hendel, Jan Lelątko, Piotr Pawłowski, Andrzej Pyra, Marcin Zasada (AB Gro- up Sp. z 0.0.);
  • zrealizowanemu projektowi zespołu mieszkaniowego "Magnolia" w Rudzie Śląskiej autorstwa zespołu: Jan Pallado, Aleksander Skupin, Andrzej Pyra, Marcin Zasada (Biuro Projektów Architektonicznych Sp. z. 0.0. Architekci Pallado i Skupin);
  • zrealizowanemu projektowi osiedla Fikakowo w Gdyni autorstwa zespołu: Maciej Leżuchowski, Justyna Leżuchowska, Grażyna Burkiewicz, Maria Jamroż (JM ARCHITEKCI Sp. z 0.0.). (...)

Publikacje

2008 © jmARCHITEKCI

Realizacja: agencja interaktywna zjednoczenie.com